Det kan være behov for å oppdatere siden når man logger inn første gang.
Vi modererer debatten i etterkant og alle innlegg må signeres med fullt navn. Se På Høydens debattregler her. God debatt!
18. februar 2009 er det 50 år siden Bergen Realistforening (RF) ble dannet. Studentforeningen er en av de to store kulturtilbyderne i byens studentkultur, og har arrangert så ulike aktiviteter som Realfagsdag, Bierstube, Ex.Phil-fester, Film & Vaffel, og et uttall konserter gjennom årene.
18. februar 2009 er det 50 år siden Bergen Realistforening (RF) ble dannet. Studentforeningen er en av de to store kulturtilbyderne i byens studentkultur, og har arrangert så ulike aktiviteter som Realfagsdag, Bierstube, Ex.Phil-fester, Film & Vaffel, og et uttall konserter gjennom årene. 50-års jubileet foregår i midlertidige lokaler i Nygårdsgaten 2, Garage og foreningens tidligere tilholdssted på Hulen ettersom RF, som resten av studentkulturen i Bergen, holder til i midlertidige lokaler mens Det akademiske Kvarter pusses opp. Jubileet feires også med en gallamiddag for nye og gamle medlemmer.